HAKIMIZDA ÜRÜNLERİMİZ İLETİŞİM  
 
 
 
 
HAKKIMIZDA
 
 
 
 
     
 
HALÂS KESİCİ TAKIMLAR, ticari faaliyetine 1972 yılında başlamıştır. Tecrübeli ve eğitimli insan gücü ve dinamizmini, gelişmiş teknoloji ve modern yönetim sistemleri ile buluşturan firmamız, kazandığı rekabet gücü ile geniş müşteri kitlesine hizmet sunmaktadır.

Firmamızın satışını yapmakta olduğu başlıca ürün grupları şöyledir: Hassas ölçü aletleri, kesici takımlar, havalı el aletleri, elektrikli el aletleri, sert maden uçları, şalimo çeşitleri ve tüm fabrika levazımları.

HALÂS KESİCİ TAKIMLAR, günümüz rekabet ortamında, hizmetin oluşturulması ve sunulması sürecinin kurumsal bir yapı ile desteklenmesi gerektiğinden, kurumsal boyutta düzenlemeler gerçekleştirmiştir. Kalite ve müşteri memnuniyetini, yalnızca ulaşılacak bir hedef olarak değil, aynı zamanda sürekli gelişimin sağlandığı bir süreç olarak ele almakta ve müşterilerini bu sürecin en önemli iş ortakları olarak değerlendirmektedir.

Müşterilerin gereksinmelerini algılamak, müşterilerini doğru çözümlere yönlendirmek, talepleri taahhüt edilen süre içerisinde ve yüksek kalite standartlarında karşılamak konularında kendisinden beklenenleri yerine getirmekte olan HALÂS KESİCİ TAKIMLAR, geniş olanaklar ve sürekli gelişimi hedefleyen yapısı ile bundan sonra da bu yöndeki gelişmeleri takip edip, bünyesinde uygulamayı sürdürecektir.

Dünyanın ve ülkemizin önde gelen marka ve ürünlerini HALÂS KESİCİ TAKIMLAR hizmetiyle siz müşterilerimize sunuyoruz.